ELITNI STUDIJSKI PROGRAM NA FINra

31. Augusta 2020. Komentari isključeni za ELITNI STUDIJSKI PROGRAM NA FINra Aktuelnosti,Novosti FINra

Razdoblje lockdowna dodatno je potaknulo ljudsku potrebu za komuniciranjem sadržaja u cyber prostoru.

Streloviti rast cyber komunikacija neminovno traži nove profile cyber stručnjaka.

Od ove jeseni na FINra u ponudi je jedinstveni studijski program koji studente priprema za profesije u visoko tehnološkom okruženju digitalnih komunikacija i mreža.

Novi studijski program na FINra „Računarstvo i informatika“ jedinstven je u regionu i usmjeren je ka sticanju znanja prepoznatih na tržištu rada.

Stručne kompetencije svršenih studenata novog studijskog programa “Računarstvo i informatika “ predstavljat će spoj programera/developera i ekonomiste.

Na ovaj način dolazimo do sasvim novog profila kadrova za kojima postoji konstantna potražnja na tržištu rada u Bosni i Hercegovini i svijetu.

Upis u toku

Za dodatne informacije, posjetite našu web stranicu www.finra.ba ili nas kontaktirajte na:

Vezani članci: https://finra.edu.ba/jedinstven-studijski-program-u-regionu-na-finra/