FINra DODIJELILA NAGRADE UČENICIMA ZAVRŠNIH RAZREDA

23. Juna 2021. Komentari isključeni za FINra DODIJELILA NAGRADE UČENICIMA ZAVRŠNIH RAZREDA Aktuelnosti,Novosti FINra

Učenicima završnih razreda JU Srednje ekonomsko – trgovinske škole u Tuzli,  dana 23.06.2021. godine, uručene su diplome o završenoj srednjoj školi. Visokoškolska ustanova FINra je nagradila svih 46  učenika vrijednim nagradama za njihovo četverogodišnje zalaganje, trud  i postignute rezultate.

Direktor Visokoškolske ustanove FINra, prof. dr.sc. Ismet Kalić, pozvao je učenike da posjete FINra, uzmu učešće u radionicama i pristupe testiranju 26. juna u 10h, koje se održava in class i online. Svi učenici koji pristupe testiranju imaju mogućnost da osvoje stipendiju u iznosu od 10% do 100 %, odnosno od 250 KM do ukupne godišnje školarine u iznosu od 2.500 KM. Fond za stipendije za akademsku 2021. /2022. godinu iznosi 100.000 KM.

Učeniku generacije, Ahmedinu Hasanoviću, FINra je uručila tablet i obezbjedila besplatno školovanje. Ostalim učenicima dodjeljene su Bluetooth slušalice, fitness satovi i power bank.

Visokoškolska ustanova FINra uvijek pruža podršku učenicima u profesionalnoj orjentaciji  i želi ih  podstaknuti da nastave obrazovanje i steknu akademsku diplomu.