FINRA POTPISALA SPORAZUM O SARADNJI SA FAKULTETOM ZA MENADŽMENT HERCEG NOVI

5. Septembra 2022. Komentari isključeni za FINRA POTPISALA SPORAZUM O SARADNJI SA FAKULTETOM ZA MENADŽMENT HERCEG NOVI Nekategorisano FINra

Dana 05.09.2022. godine potpisan je sporazum o saradnji između Visokoškolske ustanove FINra i Fakulteta za menadžment Herceg Novi, Crna Gora.

Potpisivanju sporazuma ispred Visokoškolske ustanove FINra prisustvovali su direktor prof.dr.sc. Ismet Kalić, pomoćnik direktora za nastavu i studentska pitanja mr.sc. Irma Ibrišimović i dekan Fakulteta za menadžment Herceg Novi doc.dr. Irena Petrušić.

Osnovni elementi međusobne saradnje:

• Realizacija zajedničkih projekata s ciljem razvoja nauke i struke,
  • Organizacija seminara, savjetovanja, radionica i sličnih skupova koji okupljaju relevantne interesne grupe, a u cilju unapređenja rada potpisnica sporazuma,
  • Poticanje i koordinacija istraživanja i razvoj tehničko-tehnoloških dostignuća,
  • Organizacija stručnih, kulturnih, sportskih i drugih društvenih aktivnosti u cilju povezivanja studentskih udruženja,
  • Uzajamne promocije, razmjena informacija i izdavanje publikacija,
  • Razmjena studenata i nastavnika.

Visokoškolska ustanova FINra će nastaviti i u akademskoj godini 2022/2023. uspostavljati međunarodnu saradnju sa prestižnim univerzitetima i fakultetima u regionu.