27. Augusta 2022. Komentari isključeni za FINRA UČESTVOVALA NA 49. MEĐUNARODNOM SAJMU POLJOPRIVREDE I PREHRAMBENE INDUSTRIJE U GRADAČCU Nekategorisano FINra

Visokoškolska ustanova FINra uzela je učešće na 49. Međunarodnom  sajmu  poljoprivrede i prehrambene industrije u Gradačcu, u periodu od 24. do 27. augusta 2022. godine. U sklopu saradnje sa Kantonalnom privrednom komorom Tuzla, naša visokoškolska ustanova imala je zajedničku prezentaciju sa ostalim članicama privredne komore.

Posjetiocima sajma predstavljeni su vrhunski uslovi za studiranje i ključne informacija o mogućnostima akademskog obrazovanja na ovoj prestižnoj ustanovi. Tokom prezentacije, predstavnici FINra istakli su da svoje student ne šalje na Biro za zapošljavanje već na posao kod poznatog poslodavca ili  pruža podršku u pokretanju vlastitog biznisa.

UPIS U TOKU !

POSTANI VRHUNSKI STRUČNJAK ZA FINANSIJE I RAČUNOVODSTVO!

POSTANI VRHUNSKI PROGRAMER SA ZNANJIMA I VJEŠTINAMA STRUČNJAKA KOJEG ŽELE IT KOMPANIJE ŠIROM SVIJETA !