FINra UČESTVOVALA NA KANTONALNOM SAJMU PREDUZEĆA ZA VJEŽBU

8. Maja 2021. Komentari isključeni za FINra UČESTVOVALA NA KANTONALNOM SAJMU PREDUZEĆA ZA VJEŽBU Aktuelnosti,Novosti FINra

Dana 07. Maja 2021. godine, u organizaciji JU Srednje ekonomske-trgovinske škole Tuzla održan je kantonalni sajam Preduzeća za vježbu. Na Sajmu su učestvovali učenici srednjih škola iz Tuzlanskog kantona.

Učenici trećih razreda srednjih škola, pod rukovodstvom svojh profesora-mentora su predstavili rad školskih preduzeća i još jednom dokazali da su dio modernog obrazovnog sistema, i to s ciljem sticanja praktičnih vještina i pripremu za tržište rada.

FINra, kao društveno-odgovorna Visokoškolska ustanova, uvijek podržava kvalitetne projekte mladih ljudi, te ih podstiče na razvoj poduzetničkih vještina i pomaže im u njihovoj profesionalnoj orijentaciji.

Na Sajmu su izabrana najbolja preduzeća, a dio stručnog žirija su bili i naši profesori i asistenti.