Godišnjak aktivnosti Visokoškolske ustanove FINra za 2020. godinu

17. Marta 2021. Komentari isključeni za Godišnjak aktivnosti Visokoškolske ustanove FINra za 2020. godinu Aktuelnosti,Novosti FINra

Godišnjak aktivnosti Visoke škole FINra Tuzla ima za cilj da javnosti predstavi aktivnosti studenata, nastavnog osoblja i partnera, a koje unapređuju naš rad. Visoka škola FINra Tuzla se tokom 2020. godine našla pred izazovom, usljed rada u specifičnim uslovima izazvanim uticajem COVID 19. Pored ograničavajućih okolnosti, organizovali smo nastavu po kombinovanom modelu inclass/online, gostujuća predavanja, 8. Međunarodni simpozij, promocije knjiga kao i druge aktivnosti kojima smo pokazali i dokazali sposobnost rada u vanrednim okolnostima. Zahvalni smo našim studentima na brzoj prilagodbi ka novom načinu rada, aktivnom učešću u realizaciji nastave i drugih aktivnosti, kao i našim partnerskim ustanovama, nastavnom osoblju i svima koji su omogućili da se aktivnosti odvijaju u specifičnim okolnostima sa tendencijom povećanja kvaliteta istih.

Prelistajte Godišnjak aktivnost na linku ispod: