JOŠ JEDAN DAN MEĐUNARODNE LJETNE ŠKOLE U SLOVENIJI

7. Jula 2022. Komentari isključeni za JOŠ JEDAN DAN MEĐUNARODNE LJETNE ŠKOLE U SLOVENIJI Nekategorisano FINra

Studenti IV godine FINra i predavač mr.sc. Adem Azapagić od 3.7.2022. godine učestvuju na Međunarodnoj ljetnjoj školi u Sloveniji. Danas su imali priliku da poslušaju poslovne priče, savjete i pogled na buduće poslovanje u sferi informatizacije i digitalizacije.

Od svog osnivanja do danas FINra je izgradila mrežu međunarodne saradnje sa respektabilnim univerzitetima i kompanijama u regionu. Potpisani su sporazumi o saradnji sa Međunarodnim sveučilištem Libertas iz Zagreba, Sveučilištem iz Slavonskog Broda,Visokom školom za menadžment i informatiku iz Virovitice, EBSCO kompanijom, Fakultetom za projektni i inovacioni menadžment Beograd i drugim prestižnim visokoškolskim ustanovama iz regiona.

U okviru EU programa Erasmus+, Visokoškolska ustanova FINra, potpisala je Sporazum i sa Univerzitetom Novo Mesto u Novom mestu, Republika Slovenija.