20. Januara 2023. Komentari isključeni za Konkurs za odlaznu mobilnost osoblja Visoke škole za finansije i računovodstvo FINra Tuzla na Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru Nekategorisano FINra

Otvoren je konkurs za stipendiranje jednosedmične mobilnosti osoblja Visokoškolske ustanove FINra Tuzla za držanje nastave ili trening (1 stipendija) u okviru Erasmus+ KA171 programa razmjene na Veleučilištu Lavoslav Ružička u Vukovaru. Na konkurs se može prijaviti nastavno ili administrativno osoblje studijskog programa finansije i računovodstvo.

Zainteresovani kandidati trebaju dostaviti do 30.01.2023. na email [email protected] sljedeću dokumentaciju:

1. CV ili novu verziju
  2. Potpisan prijavni obrazac
  3. Motivaciono pismo (bosanski ili engleski jezik),
  4. Pozivno pismo potpisano od stane odgovarajuće sastavnice Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru
  5. Potvrđeni plan mobilnosti od strane Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru za držanje nastave ili trening.
  6. Kopija pasoša.

Napomena:

• Prijavu je potrebno poslati u PDF formatu za svaku tačku zaseban dokument.
  • Prilikom odabira prednost će imati kandidati s manjim brojem prethodno ostvarenih mobilnosti.
  • Nepotpune prijave kao i one dostavljene izvan zadanog roka neće se uzeti u razmatranje.

Detalji konkursa