ODRŽAN ZAVRŠNI ISPIT IZ PREDMETA OSNOVE POSLOVNIH FINANSIJA

27. Juna 2022. Komentari isključeni za ODRŽAN ZAVRŠNI ISPIT IZ PREDMETA OSNOVE POSLOVNIH FINANSIJA Nekategorisano FINra

U ljetnom semestru akademske 2021/22. godine studenti su imali priliku da prošire i osavremene svoja znanja iz oblasti finansija a posebno iz predmeta Osnove poslovnih finansija.

Studenti I godine studijskog programa ”Finansije i računovodstvo”  danas su pristupili  završnom ispitu iz predmeta Osnove poslovnih finansija kod predmetnog nastavnika prof.dr.sc. Ismeta Kalića, profesor na FINra.

Studenti FINra stiču sposobnost za praktičan rad na poslovima finansijskih menadžera i finansijskih savjetnika. Važnost ovog predmeta, kao i ozbiljnost i rad studenata, pokazuje izlaznost studenata na završni ispit.

Sretno svim našim studentima!