ODRŽAN ZAVRŠNI ISPIT IZ PREDMETA POREZNI SISTEMI U BIH I EU

25. Juna 2022. Komentari isključeni za ODRŽAN ZAVRŠNI ISPIT IZ PREDMETA POREZNI SISTEMI U BIH I EU Nekategorisano FINra

U toku su završni ispiti koji se realizuju u prostorijama Visokoškolske ustanove FINra

Studenti studijskog programa “Finansije i računovodstvo“  danas su pristupili završnom ispitu iz predmeta Porezni sistemi u BiH i EU kod predmetnog nastavnika  doc. dr. sc. Ševala Alića.

Ovaj predmet studenti slušaju u II godini studijskog programa “Finansije i računovodstvo”  i ishod učenja treba da rezultira stečenim temeljnim znanjem i pripremljenošću za budući praktičan rad u finansijskim institucijama, organima javne uprave i pravosuđa, te drugim institucijama i organizacijama na poslovima koji, neizostavno, zahtjevaju poznavanje ove nastavno-naučne discipline.

Studenti su pokazali visok nivo znanja što pokazuje ozbiljnost i posvećenost pripremi i polaganju ispita na Visokoškolskoj ustanovi FINra. Ozbiljnost i kontinuirani rad studenata pokazuje i visok procenat izlaznosti studenata na ispite.

U narednom periodu studente očekuju završni ispiti iz drugih predmeta.

Sretno svim našim studentima!