ODRŽAN ZAVRŠNI ISPIT IZ PREDMETA UVOD U FINANSIJSKI MENADŽMENT

1. Jula 2022. Komentari isključeni za ODRŽAN ZAVRŠNI ISPIT IZ PREDMETA UVOD U FINANSIJSKI MENADŽMENT Aktuelnosti,Novosti FINra

Studenti II godine studijskog programa “Finansije i računovodstvo”, danas su pristupili ispitu iz predmeta Uvod u finansijski menadžment  kod predmetnog nastavnika  dr.sc. Željka Ričke, profesora na FINra.

Nastavnim planom i programom predmeta Uvod u  finansijski menadžment studenti stiču saznanja o ulozi finansijskog menadžera u oblasti finansiranja, investiranja i upravljanja finansijama preduzeća, te ovladavaju osnovama finansijske logike, finansijskih metoda i tehnika.

Studenti su pokazali visok nivo znanja što pokazuje ozbiljnost i posvećenost pripremi i polaganju ispita na FINra.