ODRŽANA 44. SJEDNICA SENATA FINRA

21. Oktobra 2021. Komentari isključeni za ODRŽANA 44. SJEDNICA SENATA FINRA Aktuelnosti,Novosti FINra

Redovna sjednica Senata Visokoškolske ustanove  FINra Tuzla, 44. po redu održana je dana, 20. oktobra  2021. godine u prostorijama FINra .

Ključne tačke dnevnog reda bile su:

1. Usvajanje zapisnika sa 44. redovne sjednice Senata.
  2. Razmatranje i usvajanje izvještaja Komisije za izbor u nastavna zvanja po Konkursu obavljenom 29.09.2021. godine u akademskoj 2021/22. godini i donošenje Odluka o izboru u nastavna zvanja.
  3. Razmatranje i usvajanje izvještaja Komisija za priznavanje ispita položenih na drugim visokoškolskim ustanovama i prelazak sa drugih visokoškolskih ustanova na Visoku školu FINra.
  4. Razmatranje i donošenje Odluke o odobravanju produžetka roka za kompletiranje dokumentacije potrebne za upis studenata koji su blagovremeno podnijeli zahtjev za upis na Visoku školu FINra.
  5. Razmatranje i donošenje Odluke o utvrđivanju termina apsolventskih ispitnih rokova za akademsku 2021/22. godinu.
  6. Razmatranje i donošenje odluke o formiranju ekspertnog tima za izradu elaborata novih studijskih programa.

Sjednici Senata Visokoškolske ustanove  FINra prisustvovali su sljedeći članovi: dr. sc. Ismet Kalić, vanr. prof. (predsjedavajući Senata), dr.sc. Adil Kurtić, prof. Emeritus, dr.sc. Zoran Jasak, profesor, dr. sc.  Edin Glogić, profesor, dr. sc. Željko Rička, redovni profesor , dr. sc. Muzafer Brigić, profesor, mr. sc. Adem Azapagić, predavač,  mr. sc. Aldijana Omerović, predavač, Mirela Hodžić, šef Studentske službe, Melisa Mušanović back. finansija i računovodstva, te predsjednik Studenskog vijeća FINra  Mehmed Čajić.

Akademsko osoblje FINra u kontinuitetu nastoji unaprijediti rad ove visokoškolske ustanove, kroz sveobuhvatan pristup unaprjeđenja kvaliteta izvođenja nastave, kako bi studentima ponudili savremeniji i kvalitetniji oblik visokog obrazovanja.

Napominjemo sve zanteresirane kandidate da je upis za redovne i vanredne studente na Visokoškolsku ustanovu  FINra u toku i traje do 31.10.2021. godine.

Prijavu za upis možete izvršiti lično u prostorijama FINra ili putem sljedećeg linka: Prijava za upis

Dodatne informacije o upisu možete dobiti putem e-maila:

[email protected] ili putem telefona  +38735/310-390.