ODRŽANA SJEDNICA STUDENTSKOG VIJEĆA FINRA

1. Novembra 2021. Komentari isključeni za ODRŽANA SJEDNICA STUDENTSKOG VIJEĆA FINRA Nekategorisano FINra

Dana 01.11.2021. godine sa početkom u 14:00 sati u prostorijama Visokoškolske ustanove FINra i online putem Zoom platforme, održana je 25. sjednica Studentskog vijeća.

Predsjednik Studentskog vijeća Mehmed Čajić, student IV godine, članovima vijeća predstavio je sljedeće tačke dnevnog reda:

• Pripremne radnje za organizovanje i realizaciju računovodstvene radionice za Dan računovođa koja će biti održana 10. novembra.
  • Diskusija za organizovanje brucoške večeri koja je planirana da bude realizovana do 20. novemba.
  • Izvještaj o akciji prikupljanja novčanih sredstava za azil.
  • Usvajanje godišnjeg plana i programa aktivnosti koje sprovodi Studentsko vijeće.

Sjednici je prisustvovala mr. sc. Irma Ibrišimović, pomoćnik direktora za nastavu i studentska pitanja, koja je sa studentima detaljnije razgovarala o pomenutim temama i načinu učešća studenata u realizaciji nadolazećih događaja. Predstavila im je prijedlog programa za prve dvije tačke dnevnog reda kako bi studenti imali priliku iznijeti dodatne prijedloge i ideje.

Sjednici Studentskog vijeća Visokoškolske ustanove FINra prisustvovali su studenti I, II, III i IV godine: Mehmed Čajić (IV godina), Nadina Đogić (IV godina), Aiša Ćorić (IV godina), Džebić Emina (IV godina), Vedad Husejnbašić (III godina), Hodžić Rukija (III godina), Alena Selić (III godina), Melika Umihanić (III godina), Ćosić Amila ( II godina), Softić Zerina (II godina), Alijja Ljeskovica (II godina), Mirela Hujdur (II godina), Irma Ćerimagić (I godina), Vedad Šabuljić (I godina), Nermin Kalić (I godina), Ahmedin Hasanović (I godina), Ajla Križevac (I godina), Nerma Omić (I godina).

Studenti FINra su vrijedni i ažurno odgovaraju i izvršavaju zadatke u cilju unapređena njihovog i rada ove visokoškolske ustanove.