ODRŽANI ZAVRŠNI ISPITI NA FINra

29. Juna 2022. Komentari isključeni za ODRŽANI ZAVRŠNI ISPITI NA FINra Nekategorisano FINra

U toku su završni ispit za studente studijskog programa “Finansije i računovodstvo”  i studijskog programa “ Računarstvo i informatika”.

Studenti I godine studijskog programa “Finansije i računovodstvo” danas su pristupili završnom ispitu  iz predmeta Poduzetništvo   kod predmetnog nastavnika  prof.dr.sc. Nenad Penezić, profesor na FINra.

Na studijskom programu “Računarstvo i informatika” za student I godine održan je završni ispit iz predmeta “Numerička matematika” kod predmetnog nastavnika doc.dr.sc. Zorana Jasaka, profesora na FINra.

Na studijskom programu Računarstvo i informatika stvaramo jedan novi profil kadrova, koji predstavljaju spoj developera i ekonomiste, sa znanjima i vještinama programiranja u SAP aplikacijama, odnosno biznis aplikacijama.

Studenti su pokazali visok nivo znanja što pokazuje ozbiljnost i posvećenost pripremi i polaganju ispita na FINra. U narednom periodu studente očekuju završni ispiti iz drugih predmeta.

Sretno svim našim studentima!