PAKETIĆI ZA DJEČIJI OSMIJEH

29. Decembra 2021. Komentari isključeni za PAKETIĆI ZA DJEČIJI OSMIJEH Aktuelnosti,Novosti FINra

Studenti i nastavno osoblje Visokoškolske ustanove FINra u Tuzli, bili su učesnici novogodišnje humanitarne akcije „Mali dar za veliku stvar“ koju je organizovalo Studentsko vijeće FINra. Upriličena je  podjela paketića za djecu iz područne škole u Potočarima (dva razreda, 69 učenika) u prostorijama  JU „Kulturnog Centra Srebrenica“ i u JU „Dom za djecu bez roditeljskog staranja“ Tuzla.

Srdačnom dobrodošlicom u JU ”Kulturni centar Srebrenica”, mr.sc.Irmu Ibrišimović, pomoćnik direktora za nastavu i studentska pitanja i šeficu Studentske službe Mirelu Hodžić, dočekao je direktor Almir Salihović.

Studenti  Visokoškolske ustanove FINra na ovaj način iskazali su humanost i ljubav prema onima kojima je to najpotrebnije, a pogotovo u vrijeme prazničnog darivanja.

Menadžment FINra zahvaljuje se svima koji su podržali novogodišnju humanitarnu akciju „Mali dar za veliku stvar“.