PREZENTACIJA POSLOVNIH PLANOVA NA FINra

8. Juna 2019. Komentari isključeni za PREZENTACIJA POSLOVNIH PLANOVA NA FINra Aktuelnosti FINra

Studenti prve godine studija Haskić Alma, Maja Mulaosmanović Begunić i Šuša Ersan  u okviru predmeta Poduzetništvo i Osnove poslovnih finansija održali su prezentaciju Poslovnog plana „Osnivanje knjigovodstvenog servisa Ha Aldi. Poslovni planovi koji su prezentovani su: Fotostudio, Agencij za čišćenje i održavanje stambenih i poslovnih prostora i Pakovanje i prodaja suhog voća i orašastih plodova. Studenti su pokazali visok nivo odgovornosti spram obaveza oko izrade poslovnih planova, što je za rezultat imalo veoma kvalitetne  poslovne planove.

Poslovni plan u kontekstu seminarskog rada pripremili su i  prezentirali  svi studenti I godine. Cilj je da studenti povežu teoriju i praksu iz oblasti poduzetništva i poslovnih finansija, te kroz seminarski rad razviju svoje poslovne ideje.