PREZENTACIJA SEMINARSKIH RADOVA NA FINra

18. Maja 2021. Komentari isključeni za PREZENTACIJA SEMINARSKIH RADOVA NA FINra Aktuelnosti,Novosti FINra

Dana, 17. maja 2021. godine studenti  prve godine studijskog programa Računarstvo i Informatika uspješno su  prezentirali  seminarski  rad iz predmeta Uvod u informaciono – komunikacione tehnologije   kod mr. sc. Irma Ibrišimović, predavač na FINra.

Studenti Kenan Dropić i Adna Mehanović su prezentirali seminarski rad na temu “ Informacione tehnologije u obrazovanju “.

Na Visokoškolskoj ustanovi  FINra u toku su  prezentacije seminarskih radova studenata ljetnog semestra u  akademskoj 2020/2021. godini.

Izrada i prezentacija seminarskih radova za studente na FINra je obavezna na svim predmetima na prvoj, drugoj,  trećoj i četvrtoj  godini studija. Cilj je da studenti pored znanja i vještina iz određenog predmeta steknu i znanja i vještine u javnom nastupu i prezentiranju, što je jedna od ključnih kompetencija koju treba da posjeduje svaki student na FINra i na taj način bude spreman za tržište rada.

Visokoškolska ustanova  FINra je svojim studentima omogućila da svoje seminarske radove mogu prezentirati in class ili online, putem ZOOM platforme.