PROGRAM STIPENDIRANJA NA EVROPSKOM POSLOVNOM UNIVERZITETU U LUKSEMBURGU – EBU

18. Aprila 2022. Komentari isključeni za PROGRAM STIPENDIRANJA NA EVROPSKOM POSLOVNOM UNIVERZITETU U LUKSEMBURGU – EBU Nekategorisano FINra

Evropski poslovni univerzitet u Luksemburgu – EBU i ERI SEE (Education Reform Initiative of South Eastern Europe) je program stipendiranja za online poslovne programe namijenjen za 100 državljana Bosne i Hercegovine.

Program stipendiranja podržava Vlada Luksemburga, a zahvaljujući ovom programu, 100 državljana Bosne i Hercegovine ima priliku pohađati visoko-kvalitetne online poslovne programe na prestižnom Evropskom poslovnom univerzitetu koji nude vrijedna znanja i vještine potrebne na tržištu rada, te uvećavaju prilike za razvoj karijere i konkurentnost svojih studenata.

Programi imaju vrijednost od 740 EUR, a Bosni i Hercegovini su dostupni besplatno – uz uslov uplate tzv. “commitment fee-a”, odnosno naknade kojom se potvrđuje predanost programu, od 20 EUR (putem kreditne kartice).

Svi programi se realizuju na engleskom jeziku, stoga je znanje engleskog jezika obavezno. Medutim, za one koji se ne služe aktivno engleskim jezikom, ponuđen je online program engleskog jezika u okviru ovog programa stipendiranja.

Procedura prijave je vrlo jednostavna i brza – sastoji se od nekoliko koraka koje je potrebno ispuniti na web stranici: www.ebu.connect.lu , a detaljne upute za prijavu i informacije o tome kako dobiti pravo na stipendiju putem posebnog koda/kupona, dostupne su na linku:  https://www.erisee.org/ebu-scholarship-program-in-cooperation-with-the-eri-see-secretariat-application-procedure-deadline-13th-may-2022/

Rok za prijavu je 13.5.2022. godine, a programi traju od 30.05. do 04.09.2022. godine (13 nedjelja, jedan online webinar sedmično).

Online programi uključeni u ovaj program stipendiranja su:

• Strategic management I&II
  • Business management I&II
  • Introduction to python
  • Plutus/Haskell
  • Women in leadership
  • Beginners English (Al)
  • Fundamentals of blockchain technology I&II
  • Public Finance and taxation
  • Financial management
  • Financial reporting
  • CPA program (3 programa – 2 godine sveukupno).

Za dodatna pitanja, potrebno je kontaktirati: [email protected]