PRVI REDOVNI ISPITNI ROK NA FINra

20. Novembra 2018. Komentari isključeni za PRVI REDOVNI ISPITNI ROK NA FINra Aktuelnosti FINra

Na Visokoj školi za finansije i računovodstvo FINra studenti vrijedno izvršavaju svoje obaveze kroz pismene provjere znanja. U sklopu predispitnih obaveza u prvom semestru studenti I i II godine su 17. i 18. novembra 2018. godine pristupili ispitima iz predmeta: Osnove računovodstva i Uvod u finsansijsko računovodstvo, kod prof. dr. Kuranović Senade.

Da se vrijedno radi na ovoj visokoškolskoj ustanovi pokazuje i izlaznost studenata na pismene provjere znanja. Prema izlaznosti i postignutim rezultatima studenata, na pismene provjere znanja, da se primjetiti da su ozbiljno shvatili svoje zadatke i da vrijedno rade sa željom da polože ispite, te upišu što bolje ocjene.

Ispit iz predmeta „Osnove računovodstva“ – I godina

Ispit iz predmeta „Uvod u finansijsko računovodstvo“ – II godina

U narednom periodu studente očekuju i ispiti iz drugih predmeta. Sretno svim našim studentima u izvršavanju njihovih obaveza.