PRVO STUDENTSKO MEĐUNARODNO TAKMIČENJE NA FINra

20. Septembra 2021. Komentari isključeni za PRVO STUDENTSKO MEĐUNARODNO TAKMIČENJE NA FINra Aktuelnosti,Novosti FINra

Nizom mnogobrojnih aktivnosti na Visokoškolskoj ustanovi FINra, 23. i 24.09.2021., održat će se prvo studentsko međunarodno takmičenje ”Prednosti i nedostaci online nastave”.

Organizator međunarodnog takmičenja je Visokoškolska ustanova FINra u saradnji sa Fakultetom za projektni i inovacioni menadžment (PMC) Beograd.

Na takmičenju će učestvovati po 2 tima sa Visokoškolske ustanove FINra i Fakulteta za projektni i inovacioni menadžment (PMC) Beograd.

Studenti će imati 20 minuta da žiriju obrazlože svoju temu kroz debatu. Žiri će ocjenjivati prezentaciju i izlaganje timova. Prezentacije i izlaganje koje ostave najbolji dojam sadržajem i budu vizuelno privlačne, ulaze u uži krug takmičenja.

FINra kao društveno odgovorna obrazovna institucija je prepoznala značaj Prvog regionalnog takmičenja na zadanu temu, gdje je i sama uspješno odgovorila na izazov koji je postavila pandemija COVID 19 te nastavu izvodila po kombinovanom modelu, online i in-class.