STUDENTI FINra UČESNICI MEĐUNARODNE LJETNE ŠKOLE U SLOVENIJI

5. Jula 2022. Komentari isključeni za STUDENTI FINra UČESNICI MEĐUNARODNE LJETNE ŠKOLE U SLOVENIJI Nekategorisano FINra

Studenti IV godine FINra i predavač mr.sc. Adem Azapagić od 3.7.2022. godine učestvuju na Međunarodnoj ljetnjoj školi u Sloveniji. Imaće priliku da usavrše izradu biznis plana, posjete uspješna preduzeća, borave u Ljubljani i obiđu srednjovjekovnu štampariju.

Od svog osnivanja do danas FINra je izgradila mrežu međunarodne saradnje sa respektabilnim univerzitetima i kompanijama u regionu. Potpisani su sporazumi o saradnji sa Međunarodnim sveučilištem Libertas iz Zagreba, Sveučilištem iz Slavonskog Broda,Visokom školom za menadžment i informatiku iz Virovitice, EBSCO kompanijom, Fakultetom za projektni i inovacioni menadžment Beograd i drugim prestižnim visokoškolskim ustanovama iz regiona.

U okviru EU programa Erasmus+, Visokoškolska ustanova FINra, potpisala je Sporazum i sa Univerzitetom Novo Mesto u Novom mestu, Republika Slovenija.