6. Jula 2022. Komentari isključeni za STUDENTI III GODINE PRISTUPILI ZAVRŠNOM ISPITU IZ PREDMETA PRIMJENA UPRAVLJAČKOG RAČUNOVODSTVA Nekategorisano FINra

Studenti III godine studijskog programa “FInansije i računovodstvo” danas su pristupili završnom ispitu iz predmeta Primjena upravljačkog računovodstva  kod predmetnog nastavnika  doc.dr.sc. Edina Glogića , profesora na FINra.

Silabus predmeta Primjena upravljačkog računovodstva je u potpunosti usklađen sa silabusom istoimenog predmeta predviđenog Nastavnim planom i programom za sticanje zvanja u računovodstvenoj profesiji u Bosni i Hercegovini, i to za zvanje certificirani računovođa. Usklađivanje silabusa je izvršeno po ciljevima izučavanja predmeta, ishodu učenja, sadržaju predmeta, literaturi, načinu provođenja ispita, sačinjavanju ispitnih pitanja, načinu ocjenjivanja, kao i predavačkim kompentencijama odgovornog profesora.

Ozbiljnost i kontinuirani rad studenata pokazuje i visok procenat izlaznosti studenata na ispite.

U narednom periodu studente očekuju popravni završni ispiti iz drugih predmeta.

Sretno svim našim studentima!