STUDENTI IZ SARAJEVA NA FINra TUZLA

3. Septembra 2022. Komentari isključeni za STUDENTI IZ SARAJEVA NA FINra TUZLA Aktuelnosti,Novosti FINra

Jedinstven nastavni plan i program, koji spaja teoriju i praktična znanja i vještine, je ključni razlog zbog kojeg sve više studenata iz Sarajeva, kao i  drugih bh. gradova van Tuzlanskog kantona, odlučuje za studiranje na visokoškolskoj ustanovi FINra u Tuzli.

Lamija Nuhanović, redovna studentica I godine, studijskog programa „Finansije i računovodstvo” iskazala je zadovoljstvo u odabiru studija i kao posebnu prednost izdvojila mogućnost „distance learning-a“, te dostupnost nastavnog materijala, videosnimaka sa predavanja i vježbi tokom čitave akademske godine, 24/7.

”Obzirom da živim u Sarajevu, FINra mi je omogućila da pratim nastavu online, te tako ću izvršavati svoje obaveze efikasno i u roku. Razlog zbog kojeg sam upisala FINra  je prvenstveno kvalitetno obrazovanje iz domena finansija, računovodstva i menadžmenta. Uvjerena sam da ću uz stečena znanja i vještine pronaći zaposlenje u nekoj od firmi sa kojima FINra ima potpisane sporazume.”

Upis na FINra traje do 30.09.2022. godine.

Za dodatne informacije, posjetite našu web stranicu www.finra.edu.ba ili nas kontaktirajte na: