17. Maja 2022. Komentari isključeni za STUDENTI FINRA UZELI UČEŠĆE NA SEDMOJ MEĐUNARODNO NAUČNO-STRUČNOJ STUDENTSKOJ KONFERENCIJI SKEI 2022 Aktuelnosti,Novosti FINra

Studentica treće godine akademskog studijskog programa Finansije i računovodstvo, Mandžić Šejla učestvovala je na sedmoj međunarodno naučno-stručnoj studentskoj konferenciji SKEI 2022,  čiji je organizator Veleučilište ”Lavoslav Ružička” u Vukovaru.

Glavna tema konferencije je ”Visoko obrazovanje u vrijeme pandemije” sa sljedećim tematskim područjima:

• Menadžment i poduzetništvo
  • Marketing
  • Trgovina
  • lnformatika
  • Pravo
  • Ekonomija i financije
  • Digitalizacija
  • Biomedicina i zdravstvo

Studentica Mandžić Šejla je prezentovala rad na  temu „Marketinške aktivnosti ustanova visokog obrazovanja“ pod mentorstvom mr.sc. Adema Azapagića, predavača na FINra.

Najbolji radovi, prema mišljenju recenzenata, među kojima će biti i rad naše studentice Šejle Mandžić će biti objavljen u SKEI-Međunarodnom interdisciplinarnom časopisu.

FINra je već drugu godinu za redom partner ove prestižne studentske konferencije ”SKEI 2022” i podržava finansijski učešće svojih studenata.

Učešće studenata FINra na ovoj konferenciji je još jedan dokaz da je ova Visokoškolska ustanova opredjeljena ka kontinuiranom podsticanju  studenata da unaprijede svoja znanja i vještine, a samim tim steknu i novo međunarodno iskustvo.