TESTIRANJE ZA STIPENDIJE NA FINRA

23. Maja 2022. Komentari isključeni za TESTIRANJE ZA STIPENDIJE NA FINRA Aktuelnosti,Novosti FINra

Visokoškolska ustanova FINra u Tuzli će za narednu akademsku 2022/2023. godinu dodijeliti stipendije svim učenicima srednjih škola, koji pristupe testiranju za stipendije.

Ovo je prilika za učenike koji se u svojoj profesionalnoj orjentaciji vide u finansijama i računovodstvu i IT tehnologijama, da dobiju stipendiju i studiraju na Visokoškolskoj ustanovi FINra.

Okvirna pitanja za testiranje za stipendiju možete preuzeti ovdje: PRIRUČNIK ZA TESTIRANJE

Online testiranje bit će održano u subotu, 28.05.2022. godine sa početkom u 10 sati.

Stipendije za buduće studente će biti dodijeljene u iznosu od 250 KM do 2.500 KM,  odnosno od 10% do 100% školarine.

”Omogućili smo Vam da osvojite stipendije u iznosu od 10% do 100% od ukupnog iznosa školarine. FINra stipendira studente od svog osnivanja pa do danas. Svi koji budu uzeli učešće na radionicama i pristupe testiranju za stipendije, ostvaruju mogućnost da budu stipendisti FINra.” istakao je direktor FINra, prof.dr.sc. Ismet Kalić.

Online prijavu za testiranje možete izvršiti  OVDJE

Iskoristite jedinstvenu priliku da studirate na FINra na jednom od  akademskih studijskih programa: Finansije i računovodstvo i Računarstvo i informatika.

Postanite vrhunski stručnjak za finansije i računovodstvo.

Postanite vrhunski programer sa znanjima iz ekonomije.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati na:

Telefon: 035 310 390; 035 310 391; 062/021/105

E-mail: [email protected] ili [email protected]

Adresa: Mitra Trifunovića Uče 9, 75 000 Tuzla, Bosna i Hercegovina.