U TOKU ZAVRŠNI ISPIT IZ PREDMETA NAPREDNA REVIZIJA

3. Jula 2022. Komentari isključeni za U TOKU ZAVRŠNI ISPIT IZ PREDMETA NAPREDNA REVIZIJA Nekategorisano FINra

U toku su završni ispiti koji se realizuju u prostorijama Visokoškolske ustanove FINra.

Studenti IV godine studijskog programa “Finansije i računovodstvo“  danas su pristupili završnom ispitu iz predmeta Napredna revizija  kod predmetnog nastavnika doc.dr.sc. Nahida Unkića, profesor na FINra.

Nastavnim planom i programom predmeta Napredna revizija  studenti stiču saznanja o pojmovima i vrstama revizije, kao i o nezavisnim ili eksternim revizijama finansijskih izvještaja i njenog provođenja u praksi.

Studenti su pokazali visok nivo znanja što pokazuje ozbiljnost i posvećenost pripremi i polaganju ispita na FINra. U narednom periodu studente očekuju popravni završni ispiti iz ljetnog semestra.

Sretno svim našim studentima!