U TOKU ZAVRŠNI ISPIT  IZ PREDMETA POSLOVNO PRAVO

27. Juna 2022. Komentari isključeni za U TOKU ZAVRŠNI ISPIT  IZ PREDMETA POSLOVNO PRAVO Nekategorisano FINra

U toku je završni ispit za studente II godine studijskog programa “Finansije i računovodstvo” iz predmeta Poslovno pravo  kod predmetnog nastavnika  doc.dr.sc. Emira Suđuke, profesor FINra.

Nastavni plan i program predmeta Poslovno pravo   osposobljava studente za znanja iz oblasti pravnog uređenja privrednog sistema i načina funkcionisanja privrednih društava kao osnovna  jedinica privrednog sistema svake države.

Studenti su pokazali visok nivo znanja što pokazuje ozbiljnost i posvećenost pripremi i polaganju ispita na FINra. U narednom periodu studente očekuju završni ispiti iz drugih predmeta.

Sretno svim našim studentima!