Virtuelni dan otvorenih vrata FINra 2021

29. Maja 2021. Komentari isključeni za Virtuelni dan otvorenih vrata FINra 2021 Aktuelnosti,Novosti FINra

Visokoškolska ustanova FINra u Tuzli u okviru projekta „Profesionalna orijentacija učenika završnih razreda srednjih škola“ je realizovala projekat “Virtuelni dan otvorenih vrata FINra 2021” pridržavajući se mjera i naredbi Kantonalnog štaba civilne zaštite TK. Cilj projekta je olakšati odluku i dati podršku u profesionalnoj orijentaciji i izboru fakulteta za nastavak obrazovanja učenicima završnih razreda srednjih škola.

Prisutnim učenicima, gostima na live prenosu na Facebook  i Instagram stranici FINra, su se obratili direktor Visokoškolske ustanove FINra dr.sc. Ismet Kalić, zamjenik direktora doc.dr.sc. Edin Glogić, pomoćnik direktora za nastavu i studentska pitanja mr.sc. Irma Ibrišimović, profesori, predavači, administrativno osoblje i studenti Visokoškolske ustanove FINra koji su svojim obraćanjem prenijeli svoje iskustvo studiranja na FINra, te iskazali zadovoljstvo nastavom i nastavnim osobljem i znanjem koje su usvojili.

U prilogu se nalazi link na kojem možete pogledati ”Virtualni dan otvorenih vrata”: