ZAVRŠNI ISPIT IZ PREDMETA NAPREDNI FINANSIJSKI MENADŽMENT

26. Juna 2022. Komentari isključeni za ZAVRŠNI ISPIT IZ PREDMETA NAPREDNI FINANSIJSKI MENADŽMENT Nekategorisano FINra

U toku su završni ispiti koji se realizuju u prostorijama Visokoškolske ustanove FINra.

Danas je održan završni ispit iz predmeta Napredni finansijski menadžment  kod predmetnog nastavnika  prof.dr.sc.Željke Ričke, profesor FINra, za studente IV godine studijskog programa “Finansije i računovodstvo”.

Nastavni plan i program predmeta Napredni finansijski menadžment   objašnjava finansijske logike, te najnovija znanja i vještine iz oblasti finansija i finansijskog menadžmenta, koja predstavljaju uslov za uspješno vođenje bilo koje organizacije, ali i za donošenje vlastitih finansijskih odluka (lične finansije).

Studenti su pokazali visok nivo znanja što pokazuje ozbiljnost i posvećenost pripremi i polaganju ispita na FINra. U narednom periodu studente očekuju završni ispiti iz drugih predmeta.

Sretno svim našim studentima!