ZAVRŠNI ISPIT IZ PREDMETA RAČUNARSKE MREŽE I MREŽNE USLUGE

23. Juna 2022. Komentari isključeni za ZAVRŠNI ISPIT IZ PREDMETA RAČUNARSKE MREŽE I MREŽNE USLUGE Nekategorisano FINra

Studenti I godine studijskog programa “Računarstvo i informatika“  danas su pristupili završnom ispitu iz predmeta Računarske mreže i mrežne usluge kod predmetnog nastavnika  dr.sc. Zlatana Begića, profesora na FINra.

Tokom studija studenti će usvojiti znanja i vještine iz oblasti informacionih sistema, baza podataka, programiranja u različitim okruženjima, računarstva, informatike, WLAN/LAN mrežnih sistema, Cloud sistema, kao i koncepte poslovnih procesa, te metoda i modela informacione podrške tim procesima.

Na studijskom programu Računarstvo i informatika stvaramo jedan novi profil kadrova, koji predstavljaju spoj developera i ekonomiste, sa znanjima i vještinama programiranja u SAP aplikacijama, odnosno biznis aplikacijama.

U narednom periodu studente očekuju završni ispiti iz drugih predmeta.

Sretno svim našim studentima!