2. Februara 2022. Komentari isključeni za FINRA USPOSTAVILA ERASMUS SARADNJU SA VELEUČILIŠTEM ‘’LAVOSLAV RUŽIČKA’’ VUKOVAR Aktuelnosti,Novosti FINra

Dana 02.02.2022. godine, putem platforme Microsoft Teams sa početkom u 10:00 sati, održan je sastanak za Erasmus partnerstvo KA171-2022-HED.

Organizator sastanka je koordinator Erasmus programa, Karolina Novinc sa Veleučilišta ”Lavoslav Ružička” Vukovar.

Cilj sastanka je iniciranje uključivanja u partnerstvo sa drugim državama, članicama Erasmus programa.

Ispred Visokoškolske ustanove FINra sastanku je prisustvovala i prisutnima se obratila  mr.sc. Irma Ibrišimović, pomoćik direktora za nastavu i studentska pitanja.

Učesnici sastanka bili su:

• Nikoloz Svanidze – Georgian Technical University
  • Olena Cherniavska – Institute of Social and Economic Initiatives
  • Slavica Čoja – Sveučilište Hercegovina
  • Ana Šuman – Sveučilište Mostar
  • Sanja Gongeta – Veleučilište ”Lavoslav Ružička” Vukovar.

FINra ima za cilj da svoje studente i nastavnike uključi u EU program Erasmus+ uz podršku partnerskih visokoškolskih ustanova sa kojima ima potpisane Sporazume, te na taj način da jača i razvija njihove stručne kompetencije.

Visokoškolska ustanova FINra će nastaviti i u ovoj akademskoj godini 2021/2022.  uspostavljati međunarodnu saradnju sa prestižnim univerzitetima i fakultetima u regionu.