GOSTUJUĆE PREDAVANJE DR.SC. ADNANA ROVČANINA NA FINRA

14. Maja 2022. Komentari isključeni za GOSTUJUĆE PREDAVANJE DR.SC. ADNANA ROVČANINA NA FINRA Aktuelnosti,Novosti FINra

Dana 16.05.2022. godine (početkom) sa početkom u 10:00h na Visokoškolskoj ustanovi FINra studenti I, II, III i IV godine studija imat će priliku da slušaju predavanje dr.sc. Adnana Rovčanina, redovnog profesora sa Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu, profesor na predmetu Finansijski menadžment.

.

Teme predavanja su:

1. Temeljni koncepti poslovnih finansija
  2. Odluke finansijskog menadžera
  3. Finansijske logike
  4. Upravljanje finansijskim rizicima i finansijske inovacije.

Zahvaljujući predavanjima studenti će obogatiti i proširiti svoja znanja iz oblasti finansija, a naročito iz predmeta: Osnove poslovnih finansija, Uvod u finansijski menadžment, Primjena finansijskog menadžmenta i Napredni finansijski menadžment.

Pozivamo sve studente I, II , III i IV godine, kao i sve profesore, predavače, asistente i saradnike na Visokoškolskoj ustanovi FINra da prisustvuju predavanjima.

Više informacija o biografiji i naučnom opisu prof.dr.sc. Adnana, možete pronaći na linku: http://www.efsa.unsa.ba/ef/sites/default/files/adnan_rovcanin_cv_jan_2017.pdf