ODRŽANA 43. SJEDNICA SENATA FINra

6. Septembra 2021. Komentari isključeni za ODRŽANA 43. SJEDNICA SENATA FINra Aktuelnosti,Novosti FINra

Redovna sjednica Senata Visokoškolske ustanove  FINra Tuzla, 43. po redu održana je dana, 02. septembra 2021. godine u prostorijama FINra .

Ključne  tačke dnevnog reda bile su razmatranje i usvajanje Akademskog kalendara za akademsku 2021/22. godinu , kao i razmatranje i donošenje  Odluke o utvrđivanju termina ispitnih rokova za akademsku 2021/22. godinu.

Sjednici Senata Visokoškolske ustanove  FINra prisustvovali su sljedeći članovi: dr. sc. Ismet Kalić, vanr. prof. (predsjedavajući Senata), dr.sc. Adil Kurtić, prof. Emeritus, dr.sc. Zoran Jasak, profesor, dr. sc.  Edin Glogić, profesor, dr. sc. Željko Rička, redovni profesor , dr. sc. Muzafer Brigić, profesor, dr.sc.  Zijad Lugavić, profesor, mr. sc. Adem Azapagić, predavač, mr. sc. Irma Ibrišimović, predavač,  mr. sc. Aldijana Omerović, predavač, te studenti Mehmed Čajić i Melisa Mušanović.

Akademsko osoblje FINra u kontinuitetu nastoji unaprijediti rad ove visokoškolske ustanove, kroz sveobuhvatan pristup unaprjeđenja kvaliteta izvođenja nastave, kako bi studentima ponudili savremeniji i kvalitetniji oblik visokog obrazovanja.

Napominjemo sve zanteresirane kandidate da je upis za redovne i vanredne studente na Visokoškolsku ustanovu  FINra u toku i traje do 30.09.2021. godine.

Prijavu za upis možete izvršiti lično u prostorijama FINra ili putem sljedećeg linka: Prijava za upis

Dodatne informacije o upisu možete dobiti putem e-maila:

[email protected] ili putem telefona  +38735/310-390.