ONLINE TESTIRANJE ZA STIPENDIJE NA FINra

19. Aprila 2021. Komentari isključeni za ONLINE TESTIRANJE ZA STIPENDIJE NA FINra Aktuelnosti,Novosti FINra

Visoka škola za finansije i računovodstvo FINra Tuzla je za akademsku 2021/22. omogućila učenicima maturantima srednjih škola da pristupe online testiranju za stipendije.

Stipendija će biti dodijeljena svakom učeniku završnog razreda srednje škole koji pristupi testiranju za stipendije.

Za buduće studente stipendije će biti dodijeljene u iznosu od 250 KM do 2.500 KM odnosno od 10% do 100% školarine.

Ovo je izvrsna prilika za one učenike koji se u svojoj profesionalnoj orijentaciji vide u finansijama i računovodstvu i IT tehnologijama, da dobiju stipendiju i studiraju na Visokoj školi FINra.

Visoka škola za finansije i računovodstvo FINra Vas poziva da se prijavite na online testiranje za stipendiju koje će se održati 24. aprila 2021. godine sa početkom u 10h putem web stranice www.finra.edu.ba

Za prijavu je potrebno da popunite online obrazac.

Okvirna pitanja za testiranje za stipendiju možete preuzeti ovdje PRIRUČNIK ZA TESTIRANJE

Visoka škola FINra je obezbijedila stipendije u punom iznosu školarine od 2.500 KM za prvu godinu studija, bez polaganja testa za stipendije, za:

• učenike generacije i
  • učenike članove porodica šehida i poginulih boraca

Bodovanje za stipendije se vrši po osnovu dva kriterija:

-Prosječna ocjena tokom četverogodišnjeg srednjoškolskog školovanja, ( 50 bodova),

-Osvojeni broj bodova na testiranju za stipendije, (50 bodova).

Raspored testiranja za stipendije:

• april 2021. – online testiranje

Jedinstven spoj teorije i prakse. Postanite vrhunski stručnjak za finansije i računovodstvo.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati na:

Telefon: 035 310 390; 062 021 105

E-mail: [email protected]

Visoka škola za finansije i računovodstvo FINra  se nalazi na adresi: Mitra Trifunovića Uče 9, 75 000 Tuzla, Bosna i Hercegovine