17. Januara 2021. Komentari isključeni za PREZENTACIJE SEMINARSKIH RADOVA STUDENATA IZ PREDMETA EKONOMIKA PREDUZEĆA SA MIKROEKONOMIJOM Aktuelnosti,Novosti FINra

PREZENTACIJE SEMINARSKIH RADOVA STUDENATA IZ PREDMETA

EKONOMIKA PREDUZEĆA SA MIKROEKONOMIJOM

U prostorijama Visoke škole FINra, 15.01.2021. godine studenti prve godine su in class i online prezentirali svoje seminarske radove iz predmeta Ekonomika preduzeća sa mikroekonomijom.

Studenti koji su uspješno prezentirali svoje radove su: Ordagić Azra, Muratović Elma, Mujkić Aldina, Nasupović Adela, Fejzić Zerina, Škoro Tarik.

Tema: „Amortizacija“.

Nakon prezentacije postavljana su pitanja i studenti su diskutovali na zadane teme.

Prezentacija seminarskih radova studenata na FINra odvija se po kombinovanom modelu in class i online, putem ZOOM platforme. Kombinovani model se pokazao kao odlično rješnje, jer omogućava svim studentima da budu aktivni, da u zadanim rokovima uspješno završe svoje zadatke i da timski djeluju.