OKRUGLI STO POVODOM 100. JUBILARNOG IZDANJA ČASOPISA POSLOVNI KONSULTANT

17. Decembra 2020. Komentari isključeni za OKRUGLI STO POVODOM 100. JUBILARNOG IZDANJA ČASOPISA POSLOVNI KONSULTANT Aktuelnosti,Novosti FINra

OKRUGLI STO POVODOM 100. LJUBILARNOG IZDANJA ČASOPISA POSLOVNI KONSULTANT

Promocija 100-og izdanja međunarodno indeksiranog naučno-stručnog časopisa Poslovni konsultant održat će se u petak 18.12.2020. godine sa početkom u 10h u prostorijama Visoke škole FINra u Tuzli. O časopisu će govoriti direktor FINconsult i FINra, prof. dr. sc.Ismet Kalić, glavni i odgovorni urednik časopisa Poslovni konsultant, članovi Uredničkog kolegija časopisa, predstavnici EBSCO HOST , kao i pretplatnici časopisa.

U dosadašnjih stotinu izdanja međunarodno indeksiranog naučno-stručnog časopisa Poslovni konsultant objavljeno je preko 783. naučna i stručna rada od strane više od 567. autora sa područja cijele BiH i zemalja u okruženju.

Okruglom stolu će prisustvovati članovi međunarodnog Uredničkog kolegija časopisa, autori članaka, pretplatnici, računovođe, revizori, direktori, nastavnici i studenti FINra.