21. Januara 2021. Komentari isključeni za STUDENTI PRVE GODINE PREZENTIRALI SEMINARSKE RADOVE IZ PREDMETA OSNOVE EKONOMIJE Aktuelnosti,Novosti FINra

U prostorijama na Visokoj školi FINra, 21.01.2021. godine studenti prve godine studija na studijskom smjeru „Finansije i računovodstvo“ prezentirali su svoje seminarske radove iz predmeta Osnove ekonomije.

Svoje seminarske radove uspješno su prezentirali:

Bašanović Belmin, Lović Hana, Šako sadeta, Alibašić Emina, Hrustanović Edin.

Tema: „Tržište, vrste i karakteristike različitih vrsta tržišta“.

Hujdur Mirela, Hasanović Edina, Kadribašić Dženita, Ljeskovica Alija.

Tema: „Vrste nesavršene konkurencije: monopol, oligopol i monopolistička konkurencija“.

Visoka škola FINra je jedna od najopremljenijih visokoškolskih ustanova u Bosni i Hercegovini i regionu. FINra je svojim studentima, koji zbog dislociranosti i trenutne epidemiološke situacije nisu u mogućnosti da u prostorijama na FINra prezentuju svoje seminarske radove obezbijedila da to učine online, putem ZOOM platforme i da na taj način u zadanim rokovima uspješno izvrše svoje predispitne obaveze.