13. Jula 2021. Komentari isključeni za STUDENTI VISOKOŠKOLSKE USTANOVE FINRA NA MEĐUNARODNOM TAKMIČENJU IZ INTERNE REVIZIJE Aktuelnosti,Novosti FINra

Studenti Visokoškolske ustanove FINra, u periodu od 01.06. do 25.06.2021. godine, učestvovali su na takmičenju iz interne revizije.

Organizator takmičenja je ARC Institut divizija Audit Research Centre.

Takmičenje se održavalo online, na njihovoj platformi.

Studenti FINra koji su sa svojim ekipama učestvovali na takmičenju, po godinama, su:

Maida Avdić, Melisa Mušanović i Mevlija HamidovićIV godina

Mehmed Čajić, Nadina Đogić, Emina Džebić, Aiša Ćorić i Jasmina RibićIII godina

14 učesnika koji su ostvarili najveći uspjeh, među kojima su i studenti FINra:

1. Alma Goekbulut
  2. Minela Osmić-Kosovac
  3. Anesa Bajrić
  4. Maida Avdić
  5. Dženita Kapić
  6. Samra Bajtarević
  7. Melisa Mušanović
  8. Amra Alihodžić
  9. Mehmed Čajić
  10. Dragan Vučić
  11. Seid Konjhodžić
  12. Mevlija Hamidović
  13. Nadina Đogić
  14. Jovank Tomanović

Navedeni učesnici su ušli u kvalifikacije za Evropsko prvenstvo koje će se održati od 17.09. do 19.09.2021. godine.

Finansiranje svih troškova učešća je snosila IIA (Institut internih revizora) s kojima je Visokoškolska ustanova FINra potpisala Sporazum o saradnji na polju promocije i unapređenja interne revizije i internih revizora u Bosni i Hercegovini. FINra je ovom aktivnošću obezbijedila svojim studentima da u skladu sa svojim sloganom “Jedinstven spoj teorije i prakse” izučavaju tokom studija i internu reviziju u teorijskom i praktičnom smislu, a samim time olakšala put stjecanja zvanja i Certifikata ovlaštenog internog revizora.

VISOKOŠKOLSKA USTANOVA FINRA USPOSTAVILA SARADNJU SA INSTITUTOM INTERNIH REVIZORA BOSNE I HERCEGOVINE

EnglishBosnia