TESTIRANJE ZA STIPENDIJE NA FINra

25. Februara 2022. Komentari isključeni za TESTIRANJE ZA STIPENDIJE NA FINra Aktuelnosti,Novosti FINra

Visokoškolska ustanova FINra u Tuzli će za narednu akademsku 2022/2023. godinu dodijeliti stipendije svim učenicima srednjih škola, koji pristupe testiranju za stipendije.

Ovo je prilika za učenike koji se u svojoj profesionalnoj orjentaciji vide u finansijama i računovodstvu i IT tehnologijama, da dobiju stipendiju i studiraju na Visokoškolskoj ustanovi FINra.

Okvirna pitanja za testiranje za stipendiju možete preuzeti ovdje: PRIRUČNIK ZA TESTIRANJE

Prvo testiranje bit će održano u subotu, 26.02.2022. godine sa početkom u 10 sati. Učenici će moći pristupiti testiranju online.

Stipendije za buduće studente će biti dodijeljene u iznosu od 250 KM do 2.500 KM,  odnosno od 10% do 100% školarine.

Testiranje za stipendije će se održavati svake posljednje subote u mjesecu počevši od februara do juna 2022. godine, u amfiteatru FINra i online putem linka na web stranici www.finra.edu.ba  sa početkom u 10 sati.

Online prijavu za testiranje možete izvršiti  OVDJE

Iskoristite jedinstvenu priliku da studirate na FIN na jednom od studijskih programa: Finansije i računovodstvo i Računarstvo i informatika.

Postanite vrhunski stručnjak za finansije i računovodstvo.

Postanite vrhunski programer sa znanjima iz ekonomije.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati na:

Telefon: 035 310 390; 035 310 391

E-mail: [email protected]

Visokoškolska ustanova FINra se nalazi na adresi: Mitra Trifunovića Uče 9, 75 000 Tuzla, Bosna i Hercegovina.