Na Univerzitetu FINRA Tuzla, dana 18.09.2024.godine je održana javna odbrana završnih radova, kandidata Emre Šehić i  Aldine Mujkić.

Emra Šehić  iz Tuzle je odbranila završni rad na temu „Aspekti izgradnje baze podataka u srednjim preduzećima“ pod mentorstvom dr.sc. Zorana Jasaka, docenta.

Komisija za ocjenu i odbranu završnog rada kandidata Emre Šehić bila je u sljedećem sastavu:

1.  Prof.dr.sc. Ismet Kalić– predsjednik

2. Doc. dr.sc. Zoran Jasak- mentor

3. Mr .sc. Adem Azapagić- član

Aldina Mujkić iz Srebrenika odbranila je završni rad na temu „Uticaj inflacije i ekonomske krize na novčane tokove preduzeća“ pod mentorstvom prof. dr.sc. Ismeta Kalića.

Komisija za ocjenu i odbranu završnog rada kandidata Aldine Mujkić je u sljedećem sastavu:

1. Doc. dr.sc. Zoran Jasak– predsjednik

2. Prof. dr.sc. Ismet Kalić- mentor

3. Mr .sc. Adem Azapagić- član

Kandidatkinje su odbranile svoje radove sa završnom ocjenom deset.

Na FINRA je do sada diplomiralo 216 studenata i svi su zaposleni, a neki od njih su pokrenuli svoj vlastiti biznis.

Čestitamo kandidatima na uspješno odbranjenim radovima i želimo još puno uspjeha u budućoj karijeri.