Na Univerzitetu FINRA Tuzla, dana 23.09.2024.godine je održana javna odbrana završnih radova kandidata Emine Avdić, Zibe Salčinović i Kenana Dropića.

Emina Avdić  iz Gračanice je odbranila završni rad na temu „ Računovodstveno obuhvatanje dioničkog i drugih oblika kapitala“ pod mentorstvom dr.sc. Edina Glogića, docenta.

Komisija za ocjenu i odbranu završnog rada kandidata Emine Avdić je u sljedećem sastavu:

2. Doc. dr.sc. Edin Glogić- mentor

3. Doc. dr. sc. Zoran Jasak- član

Ziba Salčinović iz Tuzle odbranila je završni rad na temu „ Upotreba umjetne inteligencije u farmaciji “ pod mentorstvom dr.sc. Zorana Jasaka, docenta.

Komisija za ocjenu i odbranu završnog rada kandidata Zibe Salčinović je u sljedećem sastavu:

2. Doc. dr.sc. Zoran Jasak- mentor

3. Doc. dr. sc. Edin Glogić- član

Kenan Dropić iz Tuzle odbranila je završni rad na temu „ Tok i obrada podataka u realnom vremenu “ pod mentorstvom dr.sc. Zorana Jasaka, docenta.

Komisija za ocjenu i odbranu završnog rada kandidata Kenana Dropića je u sljedećem sastavu:

2. Doc. dr.sc. Zoran Jasak- mentor

3. Doc. dr. sc. Edin Glogić- član

Na FINRA je do sada diplomiralo 227 studenata i svi su zaposleni, a neki od njih su pokrenuli svoj vlastiti biznis.

Čestitamo kandidatima na uspješno odbranjenim radovima i želimo još puno uspjeha u budućoj karijeri.