Dana 01.08.2023.godine Visokoškolska ustanova FINRA Tuzla i JU Veterinarski zavod TK potpisali su Sporazum o dugoročnoj poslovnoj saradnji.

Sporazum su potpisali ispred FINRA, prof.dr.sc. Ismet Kalić i direktorica JU Veterinarskog zavoda mr. prim. mikrobiol. Saima Huremović.
Učesnici sporazuma su saglasni da njihova dugoročna saradnja obuhvati sve oblike povezivanja privrede, struke, nauke i obrazovanje, radi ostvarivanja i obezbjeđivanja zajedničkih interesa od vitalne važnosti za obostrani razvoj.

Visokoškolska ustanova FINRA je do sad potpisala preko 250 sporazuma i ima za cilj da potpiše što veći broj sporazuma kako bi studenti FINRA imali što veći izbor kompanija za obavljanje prakse tokom studija i mogućnost zaposlenja nakon diplomiranja na FINRA.
Na FINRA je do sada diplomiralo 159 studenata i svi su zaposleni…