ODBRANA ZAVRŠNIH RADOVA NA FINRA

Na Univerzitetu FINRA Tuzla, dana 29.08.2024.godine je održana javna odbrana završnih radova, kandidata Mirele Hujdur, Zerine Softić, Dajane Marković i Sabine Hajdarbegović.

STUDENTI UNIVERZITETA FINRA TUZLA U POSJETI 51. SAJMU ŠLJIVE U GRADAČCU

Pored upoznavanja s bogatom ponudom lokalnih proizvoda, naši studenti su aktivno sudjelovali u promotivnim aktivnostima, predstavljajući studijske programe i uslove studiranja na Univerzitetu FINRA Tuzla. Ova posjeta je omogućila mladim ljudima da se povežu s lokalnim proizvođačima, razmijene iskustva i ideje, te steknu vrijedna znanja o uzgoju šljiva i proizvodnji domaćih proizvoda.

VELIKA ZAINTERESIRANOST  ZA VANREDNI I DL STUDIJ NA UNIVERZITETU FINRA TUZLA

Velika je zainteresiranost za upis na vanredni i DL studij UNIVERZITETA FINRA TUZLA. Vanredni i DL studij je prilagođen za osobe koje su zaposlene, kao i osobe koje žive i rade van granica Bosne i Hercegovine. Model vanrednog i DL studija je koncipiran na na način da se sva predavanja i vježbe snimaju i postavljaju na eNastavu FINRA, te su dostupna studentima 24/7 do kraja akademske godine. Na FINRA studiraju studenti koji žive i rade od Dubaia do Švedske.