U petak, 10. maja 2024. Univerzitet FINRA Tuzla je poklonio vrijednu donaciju srednjoj školi u Čeliću.

MSŠ Čelić je bogatija za pet računara opremljenih najnovijim računovodstvenim programima, pružajući učenicima priliku da steknu praktična znanja iz finansija i računovodstva.

Prof.dr.sc. Ismet Kalić ističe važnost ovog koraka za buduće karijere učenika, naglašavajući kako im ova praktična nastava može omogućiti zapošljavanje odmah nakon završetka srednje škole.

Direktorica MSŠ Čelić iskazala je zahvalnost na vrijednoj donaciji, koja će unaprijediti kvalitet nastave, ali i doprinijeti profesionalnom razvoju učenika.

Do sada je Univerzitet FINRA Tuzla dodijelio više od 50 računara srednjim školama na području Tuzlanskog kantona sa instaliranim računovodstvenim programima.