U skladu sa Akademskim kalendarom 2023/2024 na visokoškolskoj ustanovi FINRA počeli završni ispiti za vanredne i DL studente. Završni ispiti za redovne studente su počeli 18.06.2024, dok su termini subotom i nedeljom planirani za vanredne i DL studente.

FINRA godinama uspješno realizuje dva koncepta nastavnog procesa za redovne i vanredne i DL studente. Koncept vanrednih i DL studenata podrazumijeva odvijanje nastavnog procesa, odnosno nastave i provođenje ispita po posebnom rasporedu, van radnog vremena i u dane vikenda.

Za vanredne i DL studente omogućili smo praćenje nastave putem naše platforme E-nastava, na kojoj se postavljaju sva predavanja i vježbe,  koja su dostupna studentima do kraja akademske godine.

Na Univerzitetu FINRA Tuzla je počeo upis za redovne, vanredne i DL studente na sva tri ciklusa studija u akademskoj 2024/2025. Broj mjesta je ograničen.