Mirela Hujdur, diplomirana studentica FINRA Tuzla, prva je odbranila rad iz V generacije studenata 2020. – 2024. i odma po diplomiranju potpisala ugovor o angažmanu asistenta. Ovim FINRA nastavlja praksu da sa svojim diplomiranim studentima jača kadrovsku bazu.

Naša Mirela je kroz svoje školovanje ostvarila prosjek 10,0 i tokom studija stekla iskustvo demonstratora u nastavi, što je doprinijelo da svoju karijeru nastavi graditi u akademskoj zajednici. Vrijedno pomena je i to da je Mirela upisala FINRA nakon završenog filozofskog fakulteta Univerziteta u Tuzli, smjer Pedagogija-psihologija.

Univerzitet FINRA Tuzla ima za cilj da nastavni kadar se nastavi dalje obrazovati i sticati akademska zvanja i titule, kako bi i na taj način doprinijeli unapređenju kvaliteta nastave i nastavnog procesa, te efikasnijem prenosu novih znanja i vještina na studente FINRA. U skladu s tim, asistentica Mirela je upisala drugi ciklus studija na Univerzitetu FINRA Tuzla, studijski program Napredni finansijski menadžment i kontroling.

Upis na magistarski i doktroski studij na Univerzitetu FINRA Tuzla je u toku i traje do 30.09.2024. godine.

Ne propustite priliku. Upišite se odmah.

Broj mjesta za upis je ograničen. Prijavu za upis pošaljite na: https://finra.edu.ba/upis-2/