Na Univerzitetu FINRA Tuzla u toku je prelazak sa drugih visokoškolskih ustanova na I, II, III i IV godinu studijskog programa Finansije i računovodstvo i Računarstvo i informatika, te I i II godinu studijskog programa Turizam, ugostiteljstvo i gastronomija, Savremeni menadžment i digitalno poslovanje, te Ekološka poljoprivreda.

Za studente sa završenim trogodišnjim fakultetom (180 ECTS bodova) koji žele nastaviti obrazovanje i steći akademsku diplomu sa 240 ECTS bodova, u toku je upis na četvrtu godinu na studijske programe Finansije i računovodstvo i Računarstvo i informatika.

Do sada je na FINRA diplomiralo 212 studenata i svi su zaposleni. Nekoliko njih pokrenulo je vlastite biznise, dok je znatan broj naših diplomiranih studenata nastavio voditi porodični biznis. 🧑‍🎓

U cilju obezbjeđenja što kvalitetnijih uslova za školovanje naših studenata uspostavili smo široku mrežu saradnje sa visokoškolskim ustanovama u Bosni i Hercegovini i regionu, te potpisali sporazume sa više od 350 uspješnih privrednih subjekata, banaka, ustanova i institucija. U tim kompanijama naši studenti imaju priliku obavljati praksu, dobiti stipendiju, te osigurati zaposlenje po završetku studija.

Univerzitet FINRA Tuzla omogućava studentima da usklade usvajanje novih znanja i vještina sa svojim poslovnim obavezama. Vanredni i DL studij je prilagođen za osobe koje su zaposlene, kao i osobe koje žive i rade van granica Bosne i Hercegovine. Model vanrednog i DL studija je koncipiran na način da se sva predavanja i vježbe snimaju i pohranjuju na eNastavu FINRA, te su dostupna studentima 24/7 do kraja akademske godine. Sa savremenom IT opremom, audio i video solution opremom i interaktivnim pametnim tablama, omogućavamo praćenje predavanja uživo i aktivno učešće u diskusijama.💻📱

Studiranjem na Univerzitetu FINRA Tuzla gradite uspješnu karijeru.

Upis traje do 30.09.2024. godine. Ne propustite priliku. Upišite se odmah.

Broj mjesta za upis je ograničen❗️Prijavu za upis pošaljite na www.finra.edu.ba.