Prošle sedmice, naši studenti treće godine Belma Mešić, Nermin Kalić i Ahmedin Hasanović, zajedno s asistenticom Šejlom Mandžić, uspješno su završili učešće na međunarodnoj ljetnoj školi u Sloveniji!

Zahvaljujemo se Fakultetu za ekonomiju i informatiku Univerziteta u Novom Mestu na prilici da učestvujemo u ovom izvanrednom projektu. Naši studenti su tokom radionica iz poduzetništva, finansija i marketinga, pod mentorstvom iskusnih profesora i uspješnih poduzetnika, stekli nova znanja i vještine koje će im pomoći u budućem profesionalnom razvoju.

Posebno se ponosimo radom naše asistentice Šejle Mandžić, koja je predstavila svoj rad na temu “Digitalni marketing za mala i srednja preduzeća”, što je dodatno obogatilo iskustvo naših studenata.

Hvala svima koji su doprinijeli ovom uspjehu i radujemo se novim prilikama za učenje i razvoj!