Na visokoškolskoj ustanovi FINra u toku su završni ispiti na studijskim programima “Finansije i računovodstvo” i “Računarstvo i informatika”.

Prema izlaznosti i pokazanom znanju na ispitima, evidentno je da su studenti ozbiljno shvatili svoje zadatke i da su se vrijedno pripremali sa željom da pokažu visok nivo usvojenih znanja i vještina.

Visokoškolska ustanova FINra ima dugogodišnje iskustvo u izvođenju nastave i kontinuirano inovira proces obrazovanja primjenom inovativnih metoda i tehnika učenja. Jedan od uspješnih primjera je uspostava novog interaktivnog i individualnog koncepta nastavnog procesa.

Jedinstveni studijski programi koje realizuje FINra predstavljaju spoj teorije i prakse, te nude znanja i vještine prepoznatljive i tražene na tržištu rada.