Danas su studenti prve godine prezentovali seminarski rad iz predmeta Osnove poslovnih finansija i predmeta Poduzetništvo. U skladu sa Silabusom predmeta njihov seminarski rad se ogledao kroz izradu biznis plana. Današnje prezentacije biznis planova uveličali smo prisustvom naših dugogodišnjih poslovnih partnera – Procredit banke.

Biznis planove su prezentovali Nedim Mulalić, Aldin Bukvarević, Irna Korlatović, Lejla Softić i Amina Serhatlić. Za ocjenjivanje radova formiran je žiri kojeg su činili predmetni nastavnici i predstavnici Procredit banke.

Poduzetnički Univerzitet FINRA Tuzla posebnu važnost pridaje izgradnji poduzetničkog duha i sticanju poduzetničkih vještina kod studenata. Podsticanje kreativnosti, inovativnosti i poduzetničkog razmišljanja ključno je za budući uspjeh naših studenata u savremenom poslovnom okruženju.

Uz podršku naših partnera kao što je Procredit banka, sigurni smo da ćemo nastaviti unapređivati poduzetnički duh i stvarati buduće lidere u poslovnom svijetu.